۴.۱/۵ - (۷ امتیاز)

استخر فایبرگلاس اصفهان

استخر فایبر گلاس پیش ساخته با طرح های زیبا و متنوع این روزها طرفداران زیادی دارد، این استخرهای به راحتی نصب می شوند و استحکام و طول عمر بسیار بالایی دارند و به دلیل داشتن مزایای فوق العاده و مقرون به صرفه بودن جایگزین استخرهای معمولی شده اند. شرکت زلال آب سپاهان ارائه دهنده انواع استخر پیش ساخته فایبرگلاس در اصفهان  می باشد و ساخت استخر باغی در اصفهان یگی از خدمات این شرکت در اصفهان است . استخرهای آماده و پیش ساخته از جنس فایبرگلاس با طرح های متنوع قابلیت نصب در هر ویلا، هتل، منزل مسکونی و … را خواهند داشت.

استخر پیش ساخته فایبرگلاس

خرید استخر آماده در اصفهان

اصفهان به لحاظ جمعیت هر روز در حال بزرگتر شدن است . همچنین مناطق ییلاقی در اطراف اصفهان در حال گشترس است و انواع اقشار مردم در اصفهان اقدام به خرید باغ و ویلا در اطراف اصفهان می کنند . یکی از گزینه های افراد برای تفریح و استراح در باغ ها و منازل مسکونی ، استفاده از استخر است . ما با ارائه انواع استخر فیبرگلاس و پیش ساخته شما را برای خرید استخر آماده در اصفهان کمک می کنیم . بدون مشکلات کارهای عمرانی و عایق بندی های سنگین براحتی می توانید باغ ، وبلا و حتی منزل مسکونی خود در اصفهان را مجهز به یک استخر نمایید .

استخر پیش ساخته فایبرگلاس

استخر پیش ساخته فایبرگلاس

مزایای استخر آماده فایبرگلاس

  • این استخرها نیاز به هیچ گونه آرماتوربندی، بتن ریزی، کاشی و سرامیک ندارند.
  • مقاومت فایبرگلاس به حدی است که از این ماده در ساخت بدنه کشتی، بدنه هواپیما، مخزن های تحت فشار و… استفاده می نمایند.
  • بدنه استخر فایبرگلاس، از ۱۰ لایه رزین، یک لایه ژلکوت مخصوص استخر (ژلکوت خاصیت آنتی باکتریالی، ضد جلبکی و آنتی UV دارد و مقاومت بدنه را در برابر فرسایش نور خورشید افزایش می دهد) تشکیل شده است.
  • علاوه بر این مقاومت بدنه آن در مقابل تغییرات آب و هوا و دما از ۵۰- درجه سانتی گراد تا ۵۰+ درجه سانتی گراد می باشد.
    یکی از مزیت های این استخرها امکان جا به جایی آن ها است.  زمان نصب کمتر از یک هفته برای بسیاری از مشتریان امتیازی ویژه است. هیچ کس دوست ندارد برای ساخت یک استخر ماه ها زمان صرف کند.
  • درصورت بروز هر نوع مشکل و نشتی، به راحتی قابلیت ترمیم و تعمیر دارد.
  • به راحتی می توانید برا سفارش ساخت استخر باغی در اصفهان از این محصول استفاده کنید.

اصلا مهم نیست که شرایط خاک محل نصب چطور باشد، چرا که استخر فایبرگلاس، با ساختار منعطفش می تواند به آسانی خم شود، این در حالیست که، در برابر شکستن و نشت نیز مستحکم است و انعطاف پذیری لازم را دارد.

  • هزینه تعمیر و نگهداری استخرهای پیش ساخته به دلیل ضد جلبک و آنتی باکتریال بودن، پایین می باشد.
  • این استخرها با دارا بودن سطح غیر متخلل از ایجاد هر نوع جلبک جلوگیری می کنند.

استخر پیش ساخته فایبرگلاس

 برای اطلاع از قیمت استخر پیش ساخته فایبرگلاس و دریافت مشاوره  با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن:  – ۰۹۱۳۸۶۶۴۳۴۷ – ۰۹۱۳۳۳۷۵۲۰۰